خرید مستقیم از تولید = کیفیت بالا +خدمات به موقع + قیمت مناسب

صنایع چوبی منتظری


در سال 1385 فعالیت خود را در زمینه تولید و عرضه فراوردهای چوبی آغاز نمود. در اوایل فعالیت ،با توجه به نیاز مشتری، تمرکز خود را درجهت تولید وعرضه مبلمان راحتی و کلاسیک و سرویس خواب mdfبنا نهادیم که با توجه به استقبال خوب مشتریان، سالانه بالغ بر350 دست ازتولیدات خود را درقالب جهیزیه روانه بازار نمودیم.
از سال 1390 نیز بنا بر نیاز مشتری هدف و بالا بردن کیفیت تولیدات خود تصمیم گرفتیم که در عرصه تولید مبلمان، تحول ایجاد کنیم ، لذا با خرید دستگاههای جدید و آموزش نیروی انسانی و به کارگیری نیروی متخصص، پا در عرصه تولید مبلمان سلطنتی (مصری) نهادیم که نه تنها در داخل کشور، بلکه چند مدل از تولیداتمان به کشورهای عرب زبان همسایه نیز صادر شد و این ما را بر آن داشت که تا امروز کیفیت را سرلوحه برنامه تولیدات خود قرار دهیم
. هدف ما تولید کالای با دوام ایرانی با قیمت مناسب می باشد.
مبلمان مصری (سلطنتی) یکی از مدل مبلهای پرطرفدار دنیا می باشد که در ایران به صورت گسترده تولید می شود ، اما در این میان عده ایی هستند که با کم فروشی اجناسی را به نام مبل سلطنتی روانه بازار میکنند که محصولاتشان قالبا از ام دی اف-پلی استر-چوب درجه 4 وغیره ساخته شده که دارای کمترین کیفیت می باشد که با مبل سلطنتی که مورد تایید اهل فن می باشد قابل مقایسه نیست و فقط نامی ازمبل سلطنتی را یدک می کشند.
صنایع چوبی منتظری تولیدات خود را از بهترین چوب ، رنگ ، مواد اولیه موجود در بازار تهیه می نماید و همچنین پارچه های استفاده شده در مبلمان از پارچه ایرانی( یزد ) می باشد که در نوع خود با نمونه ترک برابری می کند ، البته نوع پارچه به سفارش مشتری قابل تغییر است.
افتخار امروز ما به پشتوانه اعتماد چند ساله شما به مجموعه صنایع چوبی منتظری می باشد و امیدواریم در این راه همچون گذشته خدمتگذار شما باشیم.

مدیریت صنایع چوبی منتظری