روش تشخيص مبل سلطنتی چوبی و رزينی

با سلام در اين مقاله ميخواهيم روش تشخيص چوب و رزين را بعد از رنگ به شما مشتري هاي عزيز اموزش دهيم كه ديگركسي نتواند سو استفاده در فروش مبلمان كند. با توجه به زياد شدن مواد شيميايي رزيني و استفاده از آن در مبل و منبت بيشتر همكاران به جاي چوب از رزين استفاده ميكنن و متاسفانه بدون در نظر گرفتن حق الناس به جاي چوب به مشتري ارائه مي دهند
ما اينجا توضيحاتي در مورد مبل و نحوه تشخيص آن برای شما گذاشته ایم:
مبل رزيني از كيفيت خيلي پايني برخوردار است و در هنگام ضربه خرد شده و قابل بازسازی مثل چوب نیست و نسبت به چوب خیلی سنگین تر می باشد.
از رنگ مبل ميشود فهميد زیرا رنگ مبل سلطنتی رزینی یا موادیدارای رنگ خف و ماتي مي باشد و از كيفيت پايني برخوردار است.گر چه برای مخفی کردن آن از ورق نمودن مبل استفاده می نمایند
همچنین از سنگين بودن آن می شود فهمید ،زیرا نسبت به مبل سلطنتی چوبي، وزن بسيار زيادي دارد .
لذا بهتيرن و مطمئن ترين روش این است که سوزن بزرگي را سرخ كرده و در قسمت منبتهای مبل سلطنتی فرو کنید، اگر سوزن فرو رفت و بوي پلاستيك داد خب مشخص ميشود كه كلاه برداري بوده و رزين داده است اگر چوب باشد به هيچ عنوان سوراخ نميشود.
در نظر داشته باشيد كه بيشتر همكاراني كه رزين در مبل استفاده ميكنن پايه ها رو چوبي ميزنن پس بهتر است جاهاي مثل تاج که پر منبت هستند را امتحان كنيد.
ما به شما عزيزان توسعه ميكنيم مبل سلطنتی خود را فقط از چوب انتخاب کنید که بهترین آن چوب راش می باشد.

مبل پایتخت
shares